UZM.DR.AYSU AKBAROVA

Pediatrik Hematoloji, Oyun Terapisti, Aile Terapisit ve Cinsel Terapist

9 MART CUMA / 14:15-15:00

Mutlu Kadın, Mutlu İnsan ( Kadınlara Özel Workshop)

İnsan kendi doğasını inkar ettiği gün mutsuz olmaya başladı. Tabularımız, korkularımız ve bazı yanlış inançlarımız yüzünden doğamıza aykırı yaşamaya, olanın aksine davranmaya, kendimiz gibi olmamaya mecbur kaldık. Halbuki ne güzeldir ve ne kolaydır mutluluk! Peki en basit ve en doğal yolu neydi mutluluğun? Beyninize bakın! Hayatınıza hükmeden, herşeyi yaptıran ve yapan o aslında. Alt beynimiz iki şeyi emreder bize. Seviş ve hayatta kal! Biz "seviş" kısmını unuttuk! Sadece hayatta kalmaya çalışıyoruz. Utanma duygusu yüzünden sevişmeyen, orgazm olmadığını söylemekten çekinen, hatta bundan haberi olmayan, erken boşalan veya ne yapacağını bilemeyen eşi yüzünden sürekli sinirli ve kavga eden çiftler, kendini bilmediği, hatta dokunmaktan bile korktuğu, bunu ayıp bildiği için partnerine nasıl davranacağını bilmeyen insanlar var. Hepsi MUTSUZLAR! Herşey cinsellik mi derseniz, tek cevabım var! Hayır, ama cinsellik herşeyin üstesinden gelir :) Cinsel tatmine ulaşan her kadın veya erkek mutludur! Ve unutmayın, hayatta mutlu olduğunuz kadar yaşarsınız!

Kişisel olarak herkesin kendinden bir örnek bulacağı, aslında mutluluğun kendi içlerinde olduğu, o ana kadar bildiklerini bir kenara bırakıp zihinlerinde yepyeni bir pencerenin açıldığının farkına varacakları bir eğitim.

DR. AYSU AKBAROVA KİMDİR?

Azerbaycan Devlet Tıp Üniversitesi Pediatrik Hematoloji mezunuyum. İMBL Univercity Psikoloji Yüksek Lisans yapmaktayım. Çocuk Oyun Terapisti, Aile Danışmanlığı, İlişki Koçu, Germany Riccon Academy Cinsel Terapistlik, Medikal Estetik, Sunum Teknikleri eğitimleri aldım ve sertifikalarına sahibim.