Hakkımızda

BİRLİKTE BİR'E...

Hayatımızda hissettiğimiz boşluğu dolduracağını sandıklarımızın peşinde çılgınca koşarken , yollarımız aslında bugün her şeyin tam olduğu bir yerde  kesişti. Kesiştiği yerde de aslında sahip olduklarımızın tam ve bütün hissetmek için yeterli olduğunu, sadece kendi içimizdeki gücün farkına varmamız gerektiğini keşfederek güzel bir yolculuğa çıktık.

Bu sonu olamayan uzun bir yol, her adımda dönüştüğümüz, geliştiğimiz... Varacağımız noktanın hayalinden çok, yolculuğun her anından, her adımından keyif alıyoruz. Hayatlarımızda her gün yeni mucizelere tanık oluyoruz. Bu yolculuk da bize rehber ve ışık olan pek çok güzel insan  tanıdık. Kitaplarıyla, seminerleriyle, dostluklarıyla, deneyimleriyle geliştirdikleri öğretileriyle bize kapıyı ve yolu gösteren.. Biliyoruz ki daha niceleri var tanışacağımız...

Bir yandan bu yolcuğu yapmakta olan kişilerle daha hızlı bir şekilde buluşmak ve birleştikçe yolun keyfini arttırmak, diğer yandan kapının varlığını bilen ama yerini arayanların biran önce bulmasına yardımcı olmak ve daha da önemlisi bir kapının var olma  olasılığını dahi bilmeyenlere bir ihtimal olduğunu  göstermek için bir araya geldik. Festivallerle, workshoplarla, eğitimlerle hayallerinize ulaşmanıza destek olmaya gönül verdik.

Biz sadece etrafını aydınlatan bir mum değil, ışığı her yöne yansıtan ayna olmayı seçtik….