OP.DR.DİLEK AVŞAR

Estetik, Plastik Cerrah

8 Mart Cuma / 18:15-19:15

Mutlu İnsanın Estetik Başarısı

Huzur cildin en büyük dostudur. Mutlu insan vücudunda ki fizik, sıkıntıların da farkındadır. Bunları gidermek onu mutlu eder. Ancak zamansızlık, şartlar ya da farklı sebeblerle estetik uygulamalar ya da ameliyatlar yaptıramıyorsa da mutlulugu azalmaz.

Ozguvenin  kişinin kendisini sevmesiyle basladıgını bildiği için estetik işlemleri yaptırmak ya da yaptırmamak onun psikolojisini olumsuz etkilemez . Yaptırdıgı her uygulamdan mutluluk duyar ve keyif alır. Bu uygulamaları yaptırmaya imkanı oldugu için de şükreder . Zaman bulmıştır ve genel sağlık durumu yaptırmasına izin vermiştir.

Mutlu insanların hızlı ve dingin yapılarında endişe ve vesveseye yer olmadığı için hem işlemleri rahat geçer, hem iyileşme süreleri hızlanır, hem de sonuçları çok daha iyi oldugunu cok rahat görüyoruz.

DR.DİLEK AVŞAR KİMDİR?

1973 te tekırdag da dogmış.uludag unıversıtesı tıp fakultesın den menzun olduktan sonra  cerrahıyı ve insanlarla işetişime olan ilgisi  nedenıyleihtisasını plastık cerrahı de yapmıştır.
Mecburı hızmetini tamamlıyarak 2008 yılında eşi ve iş ortagı opr dr yakup avsarın kurdugu ozel avsar polıkınık te hızmete başlamaıştır. Ana konusu kadın olan cerrahın en fazla ugrastıgı konular;yuz ve vucut gencleştırme,vucut sekıllendırme,meme estetıgı ve medıkal uygulamalardır
Bır çok sosyal yardımlaşma dernegınde ozellıkle pembe izler dernegı gıbı  meme kanserı gıbı kadın kanseri ve cocukların egıtımıne destek olmak için de çaba derneğinin gonullerindedndir. Her hatfa pazartesılerı hurrıyet kelebekte kose yaIları olan dr dılek avsar halen ıstanbul leventte hızmet verenmozel avsar polıklınıginde hastalarına hızmet vermektedır