ÖNEMLİ BİLGİLER

Değerli Misafirlerimiz,

Festivalden en etkin şekilde yararlanabilmenizi sağlayacak bazı hususları bilginize sunarız.

  • Festival açılış ve kapanış saatleri her gün 10:00-20:00 arasıdır.

  • Ametist, Safir ve Zümrüt salonlarındaki etkinliklerde, gerek eğitmenlerimizin gerek diğer misafirlerimizin konsantrasyonunun bozulmaması açısından etkinlik başlama saatinden sonra salonlar girişe kapatılacağından, etkinlik başlama saatinden en az 5dk önce yerinizi almanızı önemle rica ederiz. Kapı kapandıktan sonra girişe müsaade etmeyen görevli arkadaşlarımıza karşı anlayışınızı rica ederiz.

  • Programdaki tüm seminer ve eğitimler, eğitmenlerin kendi uzmanlık ve tecrübeleri dahilinde bilgilendirme ve yön gösterme amacıyla verilmektedir. Teşhis, tedavi veya terapi amaçlı değildir. Tüm eğitim içeriklerinin sorumluluğu eğitmenlere ait olup, organizasyonumuz sorumluluğu sadece eğitmenlerle sizleri buluşturmaktır.

  • Eğitimlerin sonunda eğitmenlerimize sormak istediğiniz sorular için şahsi standı olan eğitmenlerimizin standına, kendi standı olmayan eğitmenlerimiz için özel ayrılmış MUTLU İNSAN standına yönlenmenizi rica ederiz. Eğitim sonunda eğitmenlerimiz soru ve özel görüşmeler için sizlerle MUTLU insan standında buluşacaklar.

  • Festivale ilk kayıt ve girişinizde sizlere verilecek olan kayıt kartını, alanda bulunduğunuz sürece yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Tüm salonlara, barkod okuma sistemiyle girişe izin verilecektir.

  • Festival giriş kartınızı kaybetmeniz durumunda yenilenmeyecek ve yeni bir kart satın almanız gerekecektir.

  • Festival Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi’nin B2 katındadır. Hilton oteli veya Kongre merkezi otoparklarından yararlanabilirsiniz. Bina içine girdiğinizde yönlendirmelerimizle alana rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

  • Festival alanına 10 yaş altı çocuklar ücretsiz, 10 yaş üzeri öğrenci statüsünde %50 indirimli olarak girebilecektir. Ancak 10 yaş altı çocuklar Kristal salon, 18 yaş altı safir, zümrüt ve ametist salonlarında yapılacak çalışmalara, psikolojik gelişimleri açısından uygun olmayabileceği sebebiyle katılamayacaktır.

 

Tüm bu konulara göstereceğiniz özen ve anlayış için teşekkür ederiz.

MUTLU İNSAN EKİBİ