ÖNEMLİ BİLGİLER

Değerli Misafirlerimiz,

Festivalden en etkin şekilde yararlanabilmenizi sağlayacak bazı hususları bilginize sunarız.

  • Festival açılış ve kapanış saatleri her gün 10:00-21:00 arasıdır.

  • Ametist, Safir ve Zümrüt salonlarındaki etkinliklerde, gerek eğitmenlerimizin gerek diğer misafirlerimizin konsantrasyonunun bozulmaması açısından etkinlik başlama saatinden sonra salonlar girişe kapatılacağından, etkinlik başlama saatinden en az 5dk önce yerinizi almanızı önemle rica ederiz. Kapı kapandıktan sonra girişe müsaade etmeyen görevli arkadaşlarımıza karşı anlayışınızı rica ederiz.

  • Programdaki tüm seminer ve eğitimler, eğitmenlerin kendi uzmanlık ve tecrübeleri dahilinde bilgilendirme ve yön gösterme amacıyla verilmektedir. Teşhis, tedavi veya terapi amaçlı değildir. Tüm eğitim içeriklerinin sorumluluğu eğitmenlere ait olup, organizasyonumuz sorumluluğu sadece eğitmenlerle sizleri buluşturmaktır.

  • Eğitimlerin sonunda eğitmenlerimize sormak istediğiniz sorular için şahsi standı olan eğitmenlerimizin standına, kendi standı olmayan eğitmenlerimizle fuayede görüşmenizi rica ederiz.

  • Festival alanında 4 -12 yaş ÇOCUK AKTİVİTE VE ATÖLYE alanı bulunmaktadır. Çocuklar ebevenleri gözetiminde atölyelere katılım sağlayabileceklerdir. Çocukların gerek atölye çalışmalarında gerek festival alanında tüm sorumluluğu ebeveynlerine aitti. Bu konuda Festival Organizasyonu ve çalışnaları hiç bir şekilde sorumluluk sahibi değillerdir. Çocuklar için indirimli biletler festival günlerinde kapıda temin edilmektedir.

  • Festivale ilk kayıt ve girişinizde sizlere verilecek olan kayıt kartını, alanda bulunduğunuz sürece yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

  • İstanbul Kongre Merkezi kurallarına göre, dışarıdan yiyecek, içecek getirlmesi yasaktır. Festival alanında bulunan Cafe'den yaralanabilirsiniz.

  • Festival giriş kartınızı kaybetmeniz durumunda yenilenmeyecek ve yeni bir kart satın almanız gerekecektir.

  • Festival Harbiye, İstanbul Kongre Merkezi’nin B2 katındadır. Hilton oteli veya Kongre merkezi otoparklarından yararlanabilirsiniz. Bina içine girdiğinizde yönlendirmelerimizle alana rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Tüm bu konulara göstereceğiniz özen ve anlayış için teşekkür ederiz.

MUTLU İNSAN EKİBİ