Zeynep Balcı

Bütünsel Zindelik Eğitimi

6 Mayıs Cumartesi

14:00 - 15:00 / Zümrüt Salonu

İyi Ol, İyi Yönet & Bütünsel Yaklaşımla Zindelik 

 

Uzman Psikolojik Danışman olan Zeynep Balcı, profesyonel kariyerine Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak başlamıştır. Daha sonra bireysel çalışmalarını kendi şirket çatısı altında yirmi beş yılı aşkın süredir, psikoloji konusu çerçevesinde eğitimler, danışmanlık, sosyal sorumluluk, proje yönetimi, bireysel gelişim ve takım çalışmaları yürüterek sürdürmüştür. Hem kendini tanıma hem de başkalarının kendilerini tanıma sürecinde, kat ettiği yolculuklarda hep öğrenci rolünde kendini geliştiren Balcı, merak ettiği konularda da gelişip alet çantasını zenginleştirmiştir. Kariyer danışmanı, kişisel gelişim uzmanı, sanat ile ifade , bütünsel zindelik eğitmeni, bireysel ve takım koçu olarak bir çok kişinin hayatına dokundu. SoulCollage®, Points Of You™, Access The Bars®, Reiki-2,  ThetaHealing®, RealBalance Wellness & Health Coaching, Eurasian Gestalt Coaching, TCI Team Coaching Facilitator, CTI – The Coaches Training Institute tarafından verilen sertifikasyonlara sahiptir. ICF üyesi olan Zeynep Balcı Professional Certified Coach-PCC® ünvanına sahiptir.

Size Bütünsel Yaklaşım şirketinin kurucu ortağı olan Zeynep Balcı, son dönemde genel olarak bireylerin hem sosyal hayatta hem iş hayatında iyi olma hallerini destekleyen, bütünsel yaklaşım ile zindelik-esenlik (wellness-well-being) kavramları çerçevesinde çalışmalar yürütmektedir. Hayatı daha an’da, bütün olarak ve dengede yaşamak önceliğini hem yaşamakta hem de paylaşmaktadır.

ICF (International Coaching Federation) , EMCC (European Mentoring and Coaching Council), PWN (Profesyonel İş Kadınları Derneği) üye olan Balcı, evli ve iki delikanlı annesidir.