Yeliz Rüzgar

Kişisel Gelişim Uzmanı 

Yaşamına RUH kat – Neşe.Mutluluk.Umut getir!

18 Mart 2018 / 17:30 - 18:30

Zümrüt Salonu

Her sabah heyecan ve mutluluk ile yataktan fırlıyorsan bu çalışma senin için değil! Ama… yataktan kalkmak zor geliyor, yaptığın işten keyif almıyor; ya da birden fazla girişimin, kariyerin var, hepsi arasında yaşam enerjin dağılmış hissediyorsan bu konuşmada olmalısın! 

Dünya çapında bir çok uzman ile Dr.Bernie Siegel, Dr.Bruce Lipton, Dr.David Katz, Ken Wilber, Dr.Richard Bandler, Deepak Chopra v.b. aynı sahneyi almış, Tony Robbins Türkiye lideri, 15+ yıldır koçluk ve eğitmenlik yapan Yeliz Rüzgar ile "İkigai" ni keşfet: 

- Sevdiğin işi yapabilmek 
– Bu yaşama geliş amacını keşfedebilmek,
- Hem de doğal olarak iyi ve yetenekli olduğun bir noktayı bulmak,
- Dünya'nın ihtiyacı olan bir şeyi karşılayabilmek, büyük resme hizmet edebilmek,
- Tüm bunları yaparken para kazanabilmek ister miydin?

Japonlar tüm bu alanların birleştiği yere "Ikigai" diyor. Kadim bilgeler “Karma” ya da “Tikun” temizlenmesi sonrası oluşan “Neşe Hali”

Haydi GEL bu çalışma ile yaşamına, işine anlam KAT! 

Yaşam enerjini, tutkunu, mutluluğunu arttır!

YELİZ RÜZGAR Kimdir?

İlham verir enerji yükseltip, içsel dönüşüm sağlar.

Yeliz Rüzgar enerji alanında Amerika ve Avrupa’nın önde gelen uzmanlarından ve kişisel gelişimde oldukça saygın liderlerden biridir. Uluslararası gruplara yapmış olduğu dönüşümsel, enerji ve ilham veren, kişisel ve iş hayatındaki enerji alanları, özgün liderlik, enerji olarak para, kişisel değer, kalp merkezli yaşam ve pazarlama, kuantum zaman yönetimi ve yaşamımızdaki anlamı arama mesajlı konuşmaları sayesinde binlerce kişiye ulaşmıştır
Yeliz’in en büyük özelliği “Hayır” demenin daha kolay olduğu durumlarda “Evet” demek ve dedirtmektir. En büyük misyonu kitleleri kendilerini nasıl motive edecekleri ve yaşamı korku ve kendinden şüphe duyguları yerine iyimserlik penceresinden görme konusunda eğitmektir. Zorluklar her ne olursa olsun; ister sağlık, ister servet, ister yakın ilişkiler, isterseniz de öz arayış, sizin yapmak istediğiniz her şeyi yapabileceğinize ve süreçten keyif almanın en önemli şey olduğuna inanır.
Yeliz psikoloji, iyileşme ve NLP(Sinir Dil Bilimi) alanlarında en iyi uzmanlardan eğitim almıştır ve Anthony Robbins, Dr. Richard Bandler, Wyatt Woodsmall, Tad James, Kushi ve Deepak Chopra gibi uzmanlar ve liderlerle birlikte eğitim görmüştür.

Yeliz’in hayat mottosu: İmkansız diye bir şey yoktur, İste, planla, harekete geç, inan ve sabırlı ol.

Instagram: @yelizruzgarofficial