Reyhan Erdoğan

Psikoterapist ve Yazar

Konu : Nasıl Kafaya Takmayız?

17 Mart 2018 / 17:00 - 19:00

Zümrüt Salonu

Öncelikle şu soruyu sormak gerekiyor? Kafaya neden takıyoruz? Kafaya takmanın da bir çok sebebi var.

1-Bazı konularda hassasiyeti olmak. Eğer anne iseniz çocuğunuz konusunda hassassınızdır ve onun başına bir şey gelmemesi için bir çok tedbiri alırsınız. Bazen abartır kafaya takarsınız.

2-Farkındalıkları yüksek insanlar kafaya takarlar. Hayattaki olaylara karşı farkındalıkları çok yüksektir. Vurdum duymaz davranamadıkları için kafaya takarlar.

3-Empati kurma yeteneği yüksek insanlar kafaya takarlar.

4-Karşıdaki insanlardan yüksek beklentisi olan insanlar kafaya takarlar.

5-Dünü yaşayan, dün yaşamış olduğu olaylara aşırı önem veren insanlar kafaya takarlar.

6-Mükemmeliyetçi kişilik yapısına sahip olan insanlar kafaya çok takarlar.

7-Geçmişte yaşadığı travmatik anıları sürekli içine atan, biriktiren insanlar kafaya takarlar.

REYHAN ERDOĞAN Kimdir?

İstanbul 1976 doğumluyum. Eğitimimi İstanbul’da tamamladıktan sonra halen uzman psikolog hipnoterapist Hayrettin Şahin ile birlikte  alfa psikoloji  destek merkezinde    bireysel, kurumsal  yaşam koçluğu ve öğrenci, mülakat  koçluğu, nlp ve  kurumsal motivasyon seminer v.b hizmetlerime iletişim uzmanı olarak devam etmekteyim 2016 kurumsal alfa psikoloji yayınlarını kurdum, psikoloji alanında  uzman psikolog  Hayrettin Şahin  ile birlikte yazmış olduğumuz kekemelik ve 5 boyut terapisi, panik atak dört ayaklı bir fildir, bir demet tebessüm bir tutam sevgi  adlı kitaplarımızın alfa psikoloji yayınları olarak baskıları devam etmektedir. Sufi terapi, kuantum, astral seyahat regresyon, parapskoloji. sprutuel enerji, nefes zihin ve  ruh detoxu, metafizik  özellikle ilgilendiğim konulardır..

PANİK ATAK FARKINDALIK TERAPİSİ

FOBİ SİLME  SEANSLARI=( ASANSÖR –KARANLIK-YANLIZLIK-KALABALIK-KAPALI ALAN-YÜKSEKLİK-SU VB  FOBİLERİ ANINDA SİLME ÇALIŞMALARI

İÇ GÖRÜ VE DUYGU  DÜZENLEME ÇALIŞMALARI= PANİK ATAKLA  BİRLİKTE ORTAYA ÇIKAN  KALP ÇARPINTISI, UYUŞMA  V.B SEMPTOMLARIN TEDAVİSİ..

DUYGUSAL BOŞALIM VE  NEFES TEKNİKLERİ

BÜTÜNCÜL ZİHİN  DETOXU ZİHİN TARAMA TEKNİKLERİ

RUHUM BENİ  GÖZETLİYOR  TERAPİ ETKİNLİĞİ