Mehmet Bayramoğlu

Kişisel Dönüşüm Danışmanı

Konu : “Bu Hayat Ben’im”

16 Mart 2018 / 13:00 - 14:00  

Safir Salonu

Dünyaya gözlerimizi açtığımız ilk günden bu yana süregelen kendimizi bulma arayışı içinde, kaç farklı kimliğe büründük. Bu kimliklerin içinde ne kadar kaybettik kendimizi? Kimleri memnun etmeye çalıştık ve unuttuk kendimizi? Artık bu hayat ben’im deme zamanı... sadece Ben’im...

MEHMET BAYRAMOĞLU Kimdir?

Kişisel dönüşüm danışmanı olan Mehmet Bayramoğlu, kişişel gelişim seminerleri, bireysel danışmanlık ve kurumsal iletişim eğitimleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

1968 yılında İstanbul’da doğan Mehmet Bayramoğlu, Amerika’da yaşadığı yıllar içerisinde üst düzey yöneticilik kariyerinin yanı sıra kişisel dönüşüm alanına eğilmiş ve bu konuyla alakalı birçok farklı eğitim almıştır. Türkiye’ye döndükten sonra faaliyetlerini tamamıyla Kişisel Dönüşüm ve Danışmanlık alanlarına yönlendirmiştir.

10 yılı aşkın süredir yüzlerce insanla çalışmış olan Mehmet Bayramoğlu, bu alanda gösterdiği faaliyetlerle ilgili duygularını  “Tek bir insanın bile gözlerindeki ışıltıyı görebilmek, buna tanıklık etme ayrıcalığını yaşamak bu hayatta sahip olduğum en büyük zenginlik” olarak ifade ediyor.