Max Dauskardt

Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği Başkanı

Konu : Konstelasyon Yolu ile Kendimi Bulmak

16 Mart 2018 / 17:10 - 18:10  

Ametist Salonu

Sistemik Konstelasyon Metoduna Giriş Konuşması 

Aile Dizimi olarak bilinen “Sistemik Konstelasyon Metodu” hakkında merak ettiklerinizi, festivalimize davetli olarak gelen, Radia Gelişim eğitmenlerinden Alman bilim insanı Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği Başkanı’ndan dinleyin. Max diyor ki;  " Biz, sadece bireyler değiliz, çok daha büyük bir sistemin parçalarıyız.Sizinle çalıştığımda sadece sizi değil, ailenizi, atalarınızı, geçmişinizi sizin arkanızdaki sistemi görürüm. Aynı şekilde ben sizinle çalışırken ben de arkamda anne babamı, geçmişimi, atalarımı hissederek çalışırım.”

MAX DAUSKARDT Kimdir?

Bert Hellinger ve Avrupa, İsrail, ABD, Asya ve Avustralya’da öncü uluslararası eğitmenlerden kapsamlı eğitimler almıştır. 2001 yılından beri Max Avustralya, Amerika, Yeni Zelanda, Hırvatistan, Sırbistan ve Türkiye’de eğitimler ve seanslar sunmaktadır..

Max’ın tarzı, diğer kültürler hakkında birinci elden bilgisi ve çeşitli deneyimleriyle zenginleşmiştir.

Max’ın konstelasyon çalışmasına olan bağlılığı, onun sürekli devam eden kapsamlı eğitimi ve temel uluslararası konstelasyon etkinliklerine katılımı aracılığıyla yansıtılır. Max, ayrıca Avustralya’da olduğu gibi Avrupa’da da başkaları için eğitim fırsatları oluşturmakta vesile olmaktadır.
Max, “Bilen Alan” adlı Uluslararası Konstelasyonlar Dergisine düzenli olarak katkıda bulunmaktadır ve özellikle Konstelasyon Çalışmasına ilgilerinden dolayı kuantum fiziği olgusunu keşfetmek ile ilgilenmektedir. Halen, Uluslararası Sistemik Konstelasyon Birliği – ISCA’nın başkanlığını yapmaktadır.