Işıl Gence

Yaşam Koçu

Konu: Dişi Eril Enerji

18 Mart 2018 / 12:00 - 13:00

Ametist Salonu

Kadın ve erkek olarak ayırmadan her insanda gece ve gündüz, aydınlık ve karanlık kadar doğal olarak var olan dişi (feminen) ve eril (maskülen) enerjiler; hem iç dünyamızı hem iş yaşantımızı hem de aşk ilişkilerimizi etkiliyor.

Yaratıcılıktan eyleme geçmeye, alma-verme dengesinden, akışta kalmaya, sadece mantık ile değil kalbin ritmini duymaya; dişi ve eril enerjilerimizi dengeleyerek başlayabiliriz.

Hayat yolculuğunda önce kendi içimizde dişi ve eril uyumunu yakalayarak daha sonra bunu iş ve özel yaşantımıza; yaratıcılık, başarı, güven, tatmin ve yaşamdan keyif alarak yansıtabiliriz. 

Bu festivalde Pazar günü yapacağımız çalışmada öncelikle dişi ve eril enerjilerimizi doğasını hatırlayarak daha sonra dengelemek için hep birlikte meditasyon yapacağız.

IŞIL GENCE Kimdir?

Özel ilgi alanı olan kişisel gelişim yolculuğu sonucunda; Nefes Eğitmenliği (TBF), Kuantum ve Bilinçaltı Koçluğu (IQC), Dönüşümsel Psikoloji Uygulayıcısı (VDI), Yaşam ve İlişkiler Koçluğu (Yay Eğitim), Gestalt Koçluğu (Gestalt Center) dışında birçok farklı alanda gelişim ve dönüşüm eğitimleri ve seminerleri tamamlayarak 2009’dan beri profesyonel olarak koçluk yapmayı tercih etmiştir.

Çeşitlendirdiği koçluk alanlarında bireysel seansların yanında; Turkcell, IBM, Zorlu Holding, H&M, Kariyer.Net gibi firmalara kurumsal eğitimler ve seminerler vererek, farklı uygulamalar ile farklı yaş grubunda danışanının hayatlarında değişim sağlamak için dönüşüm uzmanlığı ve koçluk yaparak yolculuğuna devam etmektedir.

Uyguladığı bireysel  ‘Kuantum ve Bilinçaltı Dönüşüm Programı’ ile zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak danışanlarının hayatını gerçekten dönüştürdüklerine ve istedikleri hayatı yaşadıklarına şahit olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Dişi Enerjinin farkındalığı neticesinde; farklı öğretilere katılarak; (Joyuous Woman I-II, Power of Shakti I, Mistik Dans, Mer-ka-ba) bir yandan deneyimlerken aynı zamanda öğrenme fırsatı bulmuştur.

Kadının doğasına ve içsel gücüne olan inancı ile birlikte 2013’den beri her ay Türkiye’nin çeşitli illerinde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Konya ve Kayseri gibi) ‘Dişilik Sanatı I ve II’ Seminerlerini düzenleyerek, onların kalbine ve hayatına dokunmaktan büyük keyif almaktadır.

‘Yaşadığımız yer bizimle güzelleşir ve keyifli hale gelir, bunun için birçok yol ve teknik olabilir ama en önemli faktör orada bizim var olmamızdır.  İç gücümüzü ve potansiyelimizi geri kazanarak tam olarak kullandığımız zaman her anı keyif, neşe, huzur, güç, sevgi ve yaratıcılık olarak yaşamamız doğal olandır. Kendi yaşantımızın ve duygularımızın sorumluluğunu alabilecek kadar farkında olma cesaretini gösterebilirsek iş ve özel yaşamımızda mutluluğu ve huzuru her daim mümkün kılarız.’ 

Işıl Gence http://www.isilgence.com