İlker Durmaz

Kişisel Gelişim Uzmanı

Konu: Ruhunuza Konuşmalar - Işığın Ses Kodları

17 Mart 2018 / 17:00 - 18:00

Safir Salonu

Herşey bir An’da başladı. Boyut ve zaman kapılarının açıldığı o An’da bilmediğim, öğrenmediğim sesler çıkarmaya, çeşitli konuşmalar yapmaya başladım. Çalıştığım yüksek ışık frekanslarını ses kodlarına dönüştürür hale geldim. Evet bugün ben İlker Durmaz sonsuzluktan gelen ışık dillerini konuşanlardan, aktaranlardan biriyim.

Işık dilleri denen, çok katmanlı ve boyutlu ses kodlarıyla enerji çalışmaları yapmaktayım.
Ruhunuza aktarılan konuşmalar, kodlar bireylere ve gruba özel yüksek enerji frekanslarını açığa çıkarmakta. Yüce Kaynak’tan, Meleklerden, Rehberlerden ve Işık Varlıklardan sadece o An’a özel gelen aktarım, boyut kapılarını açarak ruhunuza sonsuz gerçeğini ve kaynağı hatırlatmakta, yüksek şifa enerjilerini getirmekte, DNA sarmallarını aktive etmekte. Yaşam değiştirici bu deneyimin tekrarı ve benzeri yok, her aktarım o An’a ve ruha özel. 

İLKER DURMAZ Kimdir?

Ben İlker Durmaz, yüksek ışık frekanslarına kanalım. Akışta gelen Işık dilleri (Light language) ile enerjileri ses kodlarına dönüştürerek çalışmalar yapmaktayım.

Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Tasarım mezunuyum. Uzun yıllar uluslararası reklam ajanslarında tasarımcı ve yönetici olarak çalıştım. Ajans ortaklığım oldu. Ama bir yandan da yaşadığımız boyutun perde arkasını hep merak ettim, araştırdım durdum.
Ruhsal yolculuğuma 1989 yılında transandantal meditasyonla başladım. Yıllar içerisinde bir çok şifa sistemiyle çalıştım, eğitimini aldım. Kendi doğru zamanım geldiğinde de birçok açılım yaşadım.

Küçükken içinde şehirlerin olduğu devasa yeraltı mağaraları çizerdim. Bunlar içinde denizin, dağların olduğu, helikopterlerin uçabildiği devasa mağaralardı. Dağlarda gizli girişleri bulunan tünellerle yeryüzüne bağlı şehirler yapar, içeride herkesin barış içinde, güvenli olduğunu bilir huzur bulurdum. O günlerde nedenini bilmeden yaptığım bu resimlerin anlamını artık biliyorum. Agarta bilgisi, gücü, ışığı ve şifasıyla bizimle.

Bugün, kadim uygarlıklar olan Agarta, Atlantis ve Lemurya bilgisiyle, yüksek ışık frekanslarını ve ışık dillerini kullanarak, Karmadan veya aileden gelen yükleri enerji alanından temizliyorum. Tüm zamanlarda ve boyutlarda yapılmış, bizi kısıtlayan, aynı döngüleri yaşatan yeminlerin ve anlaşmaların iptalini gerçekleştiriyorum. Ruhumuzun taşıdığı bilginin hatırlanmasına hizmet ediyorum.

Potansiyelimiz, bildiğimiz ve hayal ettiğimizin çok ötesinde. Çalışmam kim olduğumuzu, içsel gücümüzü tekrar hatırlamaya ve yeni hayatımıza geçmeye yardımcıdır. Artık hatırlama zamanı...

Agarta’nın, Atlantis’in ve Lemurya'nın bilgisi, ışığı, gücü ve şifası bizimle olsun