Esra Uyman

Metafizik ve Ezoterik Bilgiler Rehberi

Konu : Yaşam Masalı

18 Mart 2018 / 17:30 - 18:30

Safir Salonu

İnsan kendini, yaşamı sorgulamaya başlayana kadar, yaşamı tüm öğretilenler, kurallar ve el yordamı ile şekillendiriyor. Gün gelip sorgu başlayınca tüm bu öğrendikleri gitmeyi arzuladığı yere ulaşmasına yeter özellikte ve nitelikte olmuyor. Bu noktada çeşitli arayışlar başlıyor işte, sorgulamalar gözden geçirmeler ve belki de zorlu dönüşüm süreçleri.

Yaşamda olan biteni algılamak için, zihnimizin bedenimizin ruhumuzun aynı düzlemde titreşmesi ve birbirini desteklemesi gerekir. Ancak o zaman tüm duyularımızı gerektiği gibi yani tam potansiyeli ile kullanabilir, yeni duyularımızı ve evrensel hissedişleri deneyimleyebiliriz. Beden zihin ruh üçlüsünü dengelemek için, zihni bedene ve ruha uyandırmalıdır. Kalıplarını, çalışma şeklini anlamalı ve istediğimiz şekilde kullanabilmek için uygun hale getirmelidir.

Uygun hal, sessiz, parlak ve duru bir zihindir.  Ruhumuzun eşsizliğini kabul eden zihin, bedeni yenileyebilir, iyileştirebilir ve sonsuz özelliklerini deneyimleyebilir hale gelir. İmkansızlıklar, fırsatlar haline dönüşür. Tekrarlar biter ve her an genişleyerek sonsuz mucizelerin kapısını açar. Kendine uyanma süreci zihni uyandırıp, davranış şablonlarını gözlemleyince sancısız,öğretici ve idrak tatminiyle dolu geçer. Kendini sevmek burada ve kendiliğinden başlar. Çaba gerektirmez, sadece an'a akarsınız.

Metafizik orta seviye 'Yaşam Masalı' 4 günlük seminerinde zihni uyandırarak, sonsuz yaşam yolunda elimizde olması şart olan araçları edinip, zihnimizin şablonlarını çalışma şeklini gözlemleyeceğiz. Katılaşmış duygu durumlarını temizleyip yerine esnek yeni enerjileri dolduracağız. Psişik güçlerimize ufaktan dokunup belki de yaşam yolunda ki fizik ötesi hediyelerimizi görme şansına erişeceğiz.

Yaşam gerçek olmuş bir masaldır, yazanı, okuyanı, anlatanı herşeyden önemlisi yaşayanı olmak elimizde.

Sadece ufak ve cesur bir adım hayallerin ötesinde dans edebileceğimiz kapıları aralar.

Masallarınızdaki kötü cadıları eğitmeye var mısınız ?

ESRA UYMAN Kimdir?

Esra Uyman hem bir resim heykel sanatçısı, hem bir modacı, bir ayakkabı tasarımcısı hem  bir metafizik ve ezoterik bilgiler rehberi. 

İzmir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi, Resim Heykel bölümünden mezun olduktan sonra Moda Aksesuar Tasarımı okudu. Öğrencilik yıllarında ayakkabı tasarımcısı olarak çalışmaya başladı. Daha sonra İstanbul’da moda dünyasının tam göbeğine hızlı bir giriş yaparak bir çok markanın farklı departmanlarını yönetti.

Tüm bu işleri yaparken yaşamı boyunca da hep kendini sorguladı ve keşfetmeye çalıştı. Kendini tanıma yolculuğunda Türkiye, Amerika, İngiltere, Güney Afrika ve Peru’da birçok eğitim aldı ve şamanik seremonilere katıldı. Şimdi birikimlerini insanlarla paylaşıyor ve karşılaştığı herkesten bir şeyler öğrenmeye devam ediyor.