Ebru Demirhan

Kuantum Danışmanı, Yazar, Eğitmen

(Bedenin Şifa Kapıları ve Yaşamın Gizli Sözleşmesi Kitapları)

Konu: "Seçimlerin ve Şifanın Gücü” 

17 Mart 2018 / 14:20 - 15:20

Zümrüt Salonu

Bedeninin Şifası ile buluşmak, varlığının incelikleri ile tanışmak, ruhunun seçimlerini anlamak ve yaşamın lütuflarını fark edebilmek niyeti ile çıktık yola. 

Niyetimiz aynı ise seminerimize bekliyoruz. Seminerimizi "bedenin şifasını aktive etmek" ve "ruhun seçimlerinin dilini okuyabilmek" için bir meditasyon ile taçlandıracağız. 

Sevginin dayanılmaz alışverişi için bekliyoruz :)

EBRU DEMİRHAN Kimdir?

19 Ağustos 1976 Erzurum doğumluyum. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünü 1998 yılında bitirdim. Ardından formasyon dersleri alarak İlkokul öğretmeni olma hakkı kazandım. Halen Sosyoloji 4. sınıfa ve Psikoloji Yüksek Lisanasa devam ediyorum.

Özel bir bankada dokuz yıl boyunca, farklı birimlerde ve kademelerde çalıştım. Her zaman ilgimi çeken ruhsal ve evrensel bilgiler oğlumun hastalığı sırasında ışık oldu. Hayatımı kolaylaştırdı ve aydınlattı. Oğlum sağlığına kavuştu ve ben de bu bilgileri aktaran, bu teknikleri uygulayan olmaya karar verdim. Banka hayatıma son verip eğitimler almaya başladım. Konunun uzmanlarından çok çeşitli eğitimler alarak beslendim. Kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Şimdilerde bireysel ve kurumsal deneyimlerimi, evrensel bilgilerimi, sezgilerimi talep eden kişiler ve firmalar için kullanıyorum. Uyum ve dengeyi kurma konusunda aracı olmaya çalışıyorum. Kurucusu olduğum Yaşam Tasarım Merkezi’nde birbirinden farklı çalışmalar ile insanların hizmetindeyiz.

Niyetim herkesin ve her şeyin daha iyiye gitmesidir. Ata Çınar’ın annesiyim, şükürler olsun.