Dilek Metinoğlu

Diamond Selection Uygulayıcısı & Eğitmeni

Konu: "Diamond Selection® Yüklerinizden Arının, Kendi Cevherinize Ulaşın”

18 Mart 2018 / 14:50 - 15:50

Safir Salonu

DİLEK METİNOĞLU Kimdir?

Ruhunun yolunda bir izci, hayallere inanan bir hayat-perest. Yüksek mühendislik eğitimi alıp, içinde “şifa” barındırdığı için girdiği ilaç sektörüne girdi. Yıllarca çok uluslu firmalarda, teknik ve yönetim alanlarında farklı görevlerde çalıştı. Odağı her zaman “çözüm ve iyileştirme” oldu. Zamanı gelince özünün çağrısını aldı ve kendi yoluna girdi. Bilgi ve birikimini, köklerinden gelenle birleştirdi, bu kez odağa insanı, insanın muazzam doğasını aldı. Yurtiçi ve yurtdışında çeşitli eğitim ve öğretiden geçti, en önemlisi kendi içindeki derinliklerde arındıkça kendi cevherini keşfetti. Nefes terapisti ve eğitmeni olarak başladığı danışmanlık mesleğinde hayata geliş amacı olarak nitelendirdiği Diamond Selection®’ı açığa çıkardı.

Kişinin hayatını özün gözünden gördüğü, geçmişin izlerinden, miraslarından, kalıplarından arınıp hafifleyerek kendi cevherine ulaştığı bir yolculuk Diamond Selection®. Kişinin özüyle uyumlandığı, kendi renkleriyle parladığı bir öz-keşif çalışması.

Dilek, Diamond Selection® ve nefes bireysel ve grup çalışmalarıyla yolunun kesiştiği herkese özüne uyanması, cevherine ulaşıp kendi renkleriyle parlaması için eşlik ve rehberlik ediyor. Aynı zamanda kurumların ve sistemlerin onu oluşturan bireylerin parlamasıyla parlayabileceği bilinciyle kurumsal eğitim ve çalışmalar yapıyor. İçinden geçtiği hikayeleri heybesinde biriktiriyor ve bunlardan ilhamla yazdığı yazılarını kişisel web sitesinde paylaşıyor (www.dilekmetinoglu.com) "İlham olsun, aşk olsun…"