Ayşen Mehtap Kurbanzade

Profesyonel Koç ve Rüya Analisti 

Konu : Kuyruk Bilgisi

16 Mart 2018 / 15:50 - 16:50  

Safir Salonu

Sağlıklı gelecek nesiller için önce kendi alt beyinlerimizdeki blokajlara nasıl ulaşabiliriz?
Bedenin ev sahipliğinde sesini duyurmaya çalışan içdeki benimiz için neler yapıyoruz?
0-2 yaş döneminde neleri kayıt ediyoruz?

Yumurta -spermin birleşme anında DNA-RNA’larımızla geçen kayıtlar nelerdir?

Ruh dediğimiz şey kuyruktan gelen karmaşık enerjilerin, hatalı bir tercümesi midir?

Bu sesi nasıl duyabiliriz?

Rüyalarımız aracılığıyla bizimle konuşan bilinçaltımıza erişerek. Evet, rüyalarımız bize bir şey anlatıyor! Ne anlatıyor? Bu bilgiler sizi dönüştürmekle kalmayacak, sonraki nesillere tertemiz bir tohum sağlıyor olacağız.
Gelecek nesillere yaşam verecek kadın, erkek herkesin faydalanacağı bu bilginin yayılmasında 40 senedir 100 binin üzerinde rüya analizi yaparak danışanlarını ilaçsız tedavi eden Doç.Dr.Nusret Kaya tarafından Kuyruk Bilgisi Geleceğin Bilimi olarak adlandırılır. Çünkü bireysel iyileşme olmadan, toplumsal iyileşme mümkün değildir. 
Rüya Analizi; Tarih,kadim bilgiler,psikoloji,sosyoloji gibi disiplinlerden bildiğimiz sembol dilini temel alır. Yaşam ağacımızın köklerini biliyor muyuz? Onu temiz suyla mı besliyoruz?

Geleceğin bilimi “Kuyruk Bilimi” ile sorularımıza cevap bulacak, kökten aldığımız gücü, tüm hayatımızın kanallarına nasıl aktaracağımızı öğreneceğiz.

 

AYŞEN MEHTAP KURBANZADE Kimdir?

İstanbul’da doğan sanatçı, Nişantaşı Kız Lisesi, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümün'de okuduktan sonra İstasyon Sanat Evinde İç Mimarlık eğitimi aldı. İzmir Karaburun’da Astoria Otel’in İşletmeciliğini yaptı. 2009’dan itibaren 3yıl boyunca Sanat Tarihçi ve heykeltıraş Arşo Kasparyan‘ın  Sanat Tarihi derslerine ve 4 yıl boyunca Arşo Kasparyan heykel atölyesinde heykel derslerine katıldı.  2013’de Cam Ocağı Vakfı‘nda Frantisheck Janak ve Chad Holliday kalıpla şekillendirme, Marc Ditzler füzyon cam ve Vladimir Klein soğuk cam şekillendirme  atölyelerinde teknik derslere katıldı. Aynı dönemde Ressam Valerie Çelebi’den desen dersleri aldı.

Sanatçı arkadaşları ile 2013'de ‘’Dualite’’ve 2015’de ”Arayış” adlı heykel sergilerini birlikte açtı.2016 Haziran Atina fuarı, 2016 Aralık Salzburg fuarı ,Ekim 2017 de Floransa Bienallerine katılan  Ayşen Mehtap Kurbanzade çalışmalarına atölyede devam ediyor.

Sanatın bilimin de içinde olduğu kendi yaşam yolculuğuna devam ederken, kardeşiyle bütünsel  bakış açısıyla kurduğu Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi’nde 2013 yılında aldığı ICF Erickson Koçluğu Eğitimi ve 15 yıldır kendisininde deneyimlediği Rüya analizinin iyileştirici gücüyle harmanladığı Koçluk seanslarına devam etmektedir.

HAKKIMIZDA / UMAY BİLİM SANAT YAŞAM MERKEZİ

Anka Kuşu misali kendinizi yeniden doğurmak ve olanı kabul ederek, yepyeni bir “BEN” yaratmak üzere yürüdüğünüz bu yolculukta, sizlere doğru bilginin asistanlığını yapmak için 2017 yılında kurulduk.

İnsanın gücünün farkındayız. Kendini, hayatını, bedenini, dünyayı seven kadınların doğurduğu çocukların, travmasız hamileliklerin gücünü ve dünyamızı nasıl iyileştireceği bilgisini paylaşmak istiyoruz. Umay’la Yaşam Döngüsü Eğitimleri’nin temelini oluşturan Bilim, Sanat ve Yaşam üçgeninde zihinsel, ruhsal ve bedensel öğretiler sunuyoruz. Bilgimizin hepsini, herkesle paylaşmak istiyoruz. Biliyoruz ki kadını erkekten, erkeği kadından ayıramayız, iyileşme herkes için, herkesle birlikte mümkün. 

Artık kendi çekirdeğimize, özümüzdeki potansiyelimize ulaşmanın zamanı geldi diyen ve bunun için çalışan öğretilerin arttığı, bilgiye ulaşımın daha çabuk olduğu yeniçağda biz de tek bir soru soruyoruz; “Bilinçli bir şekilde aldığınız bilgiyi, içselleştirmek, kendinize özgün, özgürce kullanıp, hem size hem de herkese katkısı olacak şekle dönüştürmek, bunları paylaşınca ortaya çıkarabileceğiniz yeni dünyayı görmek ister misiniz?”

Biz istedik, o yüzden bugün burada, bu güzel yolculukta sizlerle yolumuza çoğalarak, çoğaltarak devam etmek için Umay’dayız.

Doğru ve sevgiden geçen bilgiyle dönüştüreceğimiz dünyamızın kapılarını birlikte aralamak üzere, sizi hayatlarınıza kendi imzanızı atmaya Umay’a davet ediyoruz.

ATÖLYE ÇALIŞMALARIMIZ

BİLİM ÜZERİNE

Deney Atölyesi, Briç, Keyifli Anne Babalık, İyi Olmanın Yöntemleri, Çocuklar için Felsefe , Satranç

SANAT ÜZERİNE

Kitap ile Sohbet, Tek Atölye 3 Yazar, Derin Okuma, Cam Altına Derin Yolculuk, Mandala, Senaryo Atölyesi, Origami-Hüseyin Rahmi Atölyesi

YAŞAM  ÜZERİNE

Points Of You, Emei Qigong, Dönüşüm Oyunu, Doğal Nefese Dönüş Teknikleri, Hamile Yogası, Baksı Dansı, Erickson Koçluk Danışmanlığı, Yoga ,Masaj