Aylin Algun

Eğitmen, Yazar

Louise L. Hay- Heal Your Life® Öğretileri Türkiye Lideri

Konu : “Romantik İlişkiler Üzerine” / Heal Your Life- Hayatınızı İyileştirin”

18 Mart 2018 / 16:10 - 17:10

Kristal Salon

 "Romantik ilişkilerimizdeki çıkmazlar üzerine, bu konuda çok satan Aynada Seni Gördüm kitabının da yazarı Aylin Algun’la içdünyamıza yönelik farklı bakış açılarından ve pratik uygulamalardan oluşan, ilişkilerimizi iyileştirmek için bir deneyim” diyebilirsiniz.

"Louise Hay’in dünyaca ünlü öğretisinden bir kesiti, hayatınızın her alanına yönelik olarak zihinsel-ruhsal ve bedensel bütünlükte bir bakış açısıyla ilerlemek üzere deneyimleyin” 

Mutluluk için hayatımızın farklı yönlerinde ilerleyebilmeyi, birşeyleri başarabilmeyi, güçlenebilmeyi, potansiyelimizi ortaya koyabilmeyi istiyoruz.

Mutlu olmakla isteklerimize ulaşmak arasındaki ilişkinin asıl dinamikleri neler? Aslında hangi noktalarda takılı kalıyoruz? İlerlememize engel olan döngülere nasıl giriyoruz? Bu döngüleri nasıl dönüştürebiliriz? Zorluklarımızdan daha güçlü bir hale nasıl dönüşebiliriz?

Gelin tüm bunları ve daha fazlasını beraber konuşalım, hayatımızın farklı alanlarındaki isteklerimiz için asıl ihtiyaçlarımızı tespit edelim; yol alalım, ilerleyelim.

AYLİN ALGUN Kimdir?

Medya sektöründe satış-pazarlama-projeler alanlarında yaklaşık 14 yıl çalıştı ve yöneticilik yaptı. 2006 yılında geçirdiği ve tıp tarafından “çaresiz” olarak nitelendirilen bir hastalıkla iki yıl uğraştıktan sonra; zihinsel, duygusal ve ruhsal yöntemleri tedavisine ekleyerek çok kısa bir sürede tamamen iyileşmesiyle kişisel dönüşüm sürecine başladı. 2006-2016 yılları arasında kişisel ve ruhsal gelişimin Türkiye ve dünyadaki öncülerinden sürekli eğitim aldı. (ABD, İngiltere, Mısır ve Türkiye)

2006’da Dale Carnegie Türkiye’nin kuruluşunda yer aldı ve bu çatı altında yedi yıl birçok kuruma çalışanların iş performansını arttırmak üzere eğitim ve seminerler verdi. 2009’dan itibaren Yaşam Koçu ve NLP terapisti olarak kişilerle bireysel olarak da çalıştı. 2010’dan itibaren ise zihin-ruh-beden bütünselliğini kapsayan öğretilerle çalışmaya devam etti. 2012 yılında dünyaca ünlü konuşmacı ve yazar Louise Hay’in Heal Your Life® öğretileriyle tanıştı, öğretiyi katılıma açık eğitimler ve bireysel çalışmalarla Türkiye’de yaymaya başladı. 2014 itibariyle, bu öğretinin lisanslı eğitmen ve koçlarını yetiştirmek üzere dünyada yetkilendirilen 16 kişiden birisi oldu. “Aynada Seni Gördüm” adlı romantik/duygusal ilişki vakaları üzerine temellenmiş kişisel gelişim kitabı İnkılap Yayınevi tarafından Nisan 2016’da yayınlandı. Güven konusunda katkı sağlamaya yönelik kitabı “Bir Güven Meselesi” Nisan 2017’de aynı yayınevi tarafından yayınlandı. Özgürlük- bağımlılık konusunu ele aldığı kitabı ise yine aynı yayınevi tarafından Aralık 2018’de yayınlanacak.

Heal Your Life eğitmen ve koçlarını Türkiye’de yetiştirmekte, katılıma açık/ kurum içi eğitim ve seminerleri devam etmektedir. Kişilere özel dönüşüm ve gelişim çalışmaları da yapmaktadır.

TED Ankara Koleji (1991) ve Bilkent Üniversitesi, İşletme mezunudur (1995). Üsküdar Üniversitesi, Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans öğrencisidir. İki çocuk annesidir.

Seminer/ Eğitim Konuları

  • İlişkiler
  • Güven
  • İçsel Motivasyon
  • Potansiyel ve Performans
  • Heal Your Life® Öğretileri/ Kurumsal Eğitimler