Anjori & Dhairya

İlişkilerin Simyası ve Kalp Meditasyonları Eğitmenleri 

Aşkın Simyası : İKİLİ İLİŞKİLERDE MUTLULUK ve CANLILIĞI DAİM KILMAK

17 Mart 2018 / 13:00 - 14:00

Ametist Salonu 

18 Mart 2018 / 13:30 - 14:30

Ametist Salonu

Mutlu İnsan Festivali için davetlimiz olarak gelen, İtalya’nın ünlü ilişki eğitmenleri Anjori ve Dhairya’nın vereceği bu seminerde, ikili ilişkilerimizde o ilk kıvılcımı korumak, canlı tutmak, sevginin ve yakınlığın derinleşmesini sağlamak konularında neler yapabileceğimize yönelik anlayışımızı geliştireceğiz.

Genellikle ilişkilerde, balayı döneminden sonra zorluklar başlar. Bazı çiftler ayrılır, bazılarımız birbirimize  olan ilgimizi kaybeder veya sesimizi kısar ve alışkanlıklarımızla yaşamaya başlarız; yani ilişkimiz ilk başlardaki sıcaklığını kaybeder, birbirimizden uzaklaşırız.

İlişkiyi canlı ve çekici/iştah açıcı tutmak için adanmışlık ve öncelik vermek gerekir. Çekimi yaratan ve bizi bir araya getiren farklılıklarımızdır. Yaşam enerjisi ve farklılıklarımız hakkında anlayış ve farkındalığa sahip olmak bunları anlamamıza yardımcı olur.

Partnerimizle ilk karşılaştığımız zaman ona doğru çekiliriz çünkü bir manyetizma, çekim, cazibe vardır ve bu tamamen biyolojiktir. Balayından sonra ise, birçok çift hayal kırıklığına uğrar çünkü bu çekim ile bağlantılarını kaybederler.

Bu seminerde ilişkilerimizde nasıl daha eğlenceli olabileceğimizi, canlılığı nasıl artırabileceğimizi ve yakınlığı nasıl derinleştirebileceğimizi öğreneceğiz. Nefesi deneyimleyip onunla oynayacağız; nefes ile ilgili farkındalığımızı geliştireceğiz. Enerjinin ne olduğunu anlayıp onunla bağlantı kurmayı öğreneceğiz.

Meditasyon çok önemli bir araçtır. Sevgi ve  anlayış getirir. Karşımızdaki kişiyi zihnimiz aracılığı ile anlayamayız. Meditasyon sayesinde sevginin ve yakınlığın kalitesi artar. İki sevgili arasındaki sözsüz bağ meditasyonun sessizliğinde derinleşir. 

Kalbin Simyası : İÇİMİZDEKİ GERÇEK DOYUMUN KAYNAĞINA GİDEN YOLU BULMAK 

Mutlu İnsan Festivali için davetlimiz olarak ülkemize gelen, İtalya’nın ünlü kalp meditasyonu eğitmenleri Anjori ve Dhairya’nın vereceği bu seminerde size, ”Kalbi” maneviyat ve enerji boyutunda tanıtmayı arzuluyoruz.

Günlük yaşamımızda kendimizi mutsuz, tatminsiz, yalnız, rahatsız, huzursuz hissettiğimiz zamanlarda hepimiz genel olarak dikkatimizi 

dağıtmak için dışarıya odaklanmaya eğilim gösteririz veya kendimizi tekrar mutlu, sakin ve rahatlamış hissedebilmek adına bir şeyleri değiştirme arayışına gireriz. Çoğumuz materyal bir mutlulukkaynağı ararız, örneğin                            yeni bir araba, ev veya iş gibi. Hatta mükemmel eşi hayal ederiz ve bu “şeyin” bize sonunda mutluluğu getireceğini düşünürüz. Fakat sonrasında neredeyse hepimiz tatmin olma hissimizin oldukça kısa sürdüğünü deneyimler ve bir sonraki hayalin peşine düşeriz. Ve bu acı verir.

Çünkü tatmini sürekli kendimizin dışında aramak acı vericidir.

Bu seminerde Maneviyat ve Enerji boyutunda Kalbin ne olduğuna ve Temel İçsel

Niteliklerinize yönelik anlayışınızı derinleştireceksiniz. Katılımcılar kalpte olmanın ne demek olduğunu ve İçsel Temel Nitelikleri ile bağlantı kurmayı deneyimleyecekler.

Anjori & Dhairya Kimdir?

Hayatlarını,kendi içsel dönüşümlerini derinleştirmeye,farkındalıklarını geliştirmeye ve başkalarına da bu alanlardaki gelişimlerinde destek vermeye adayan Anjori ve Dhairya’nın iş ve seyahat ortaklıkları 1998 yılına dayanır.

Son 25 yıldır meditasyon günlük hayatlarının bir parçası haline gelmiş. 16 yılı içine alan bir sürede Hindistan’daki Osho Meditasyon Merkezi’nde, Danimarka’da ve Avrupa Tuscany’de Miasto Osho Enstitüsü’nün işleyişinde önemli rol almış, meditasyon öğretmiş ve diğer katılımcıların kişisel gelişimlerine de destek olmuşlardır.

Anjori ve Dhairya meditasyon ve farkındalık sayesinde kendimizle ve başkaları ile olan ilişkilerimizde samimiyetin nasıl geliştiğini göstermek için tutkulular. Meditasyonun hayatlarımızı nasıl zenginleştirdiğini, hayat kalitemizi nasıl arttırdığını ve aradığımız neşeyi, mutluluğu bize vereceğini anlatmak için bu tutku.

Şu an Tantra, Meditasyon, Farkındalık ve Dönüşümün Simyası konularında eğitim vermeye devam ediyorlar.

Birlikte katıldıkları seminerler :

ï    Tantra’nın Simyası (çiftler için)

ï    The Inner Currents; based on tantric principles

ï    Meditasyonun Simyası

ï    Kalbin Simyası

Anjori Shiatsu Puna’da (Hindistan) Osho Divine Healer / Subtle Body Healer, Body worker, Essential Life Consultant and Heart Meditation Teacher olarak eğitilmiş ve ayrıca Danimarka’da bulunan Vaekscentret’ten Tantra eğitimi almıştır.

Dhairya ise yine Puna’da bulunan Osho Multiversity’de bir Terapist, İlişki Uzmanı, Nefes ve Meditasyon Öğretmeni, Childhood Deconditioning (Primal), Essential Life Consultant and Heart Meditation Teacher olarak eğitilmiş ve o da Danimarka’da bulunan Vaekscentret’ten Tantra eğitimi almıştır.

English Version : 

Anjori & Dhairya have been together as partners and traveling companions since 1998. They have dedicated their lives to deepening their own growth and awareness as well as to support others in expanding their awareness and enriching their lives.

Meditation has been part of their daily practise over the last 25 years. They have lived in Osho meditation centers in India, in Denmark and for 16 years in of the largest inner research centers in Europe "The Osho Miasto Institute", Tuscany; holding important organizational roles, teaching meditation and actively supporting people in personal growth.

Anjori & Dhairya have a passion for transmitting how intimacy can grow within ourselves and in our relationships, through meditation and awareness.  A passion for meditation and how qualities like presence and meditation can enrich our lives and bring us the joy and happiness that we all are seeking for.

They have an ongoing training in supporting others and have over the years specialised in Tantra, Meditation, Mindfulness & The Alchemy of Transformation (Heart & Awareness).

Together they have created seminars:

ï    The Alchemy of Tantra (for couples)

ï    The Inner Currents; based on tantric principles

ï    The Alchemy of Meditation

ï    The Alchemy of the Heart - Seminars introducing the spiritual heart as a doorway to rediscovering the essential qualities in our inner being.

Anjori has been trained as Osho Divine Healer / Shiatsu in Pune (India), as Subtle Body Healer (balancing of subtle bodies and chakras), Body worker, an Essential Life Consultant and Heart Meditation Teacher. Has a Tantra-training from Vaekscentret in Denmark.

Dhairya is trained as a Therapist, Relationship Counsellor, Breath, Meditation teacher at the Osho Multiversity, Pune (India), Childhood Deconditioning (Primal), Essential Life Consultant and Heart Meditation Teacher. Has a Tantra-training from Vaekscentret in Denmark.