Alegra Benardete

Nefes Eğitmeni

Konu : Nefesinle Kendini Keşfet

17 Mart 2018 / 18:20 - 19:20

Ametist Salonu

Nefesimizle hayatımız arasındaki bağı keşf edip nefes farkındalığımızı kazanıyoruz. Yaşamın içinde karşılaştığımız zorluk yada stresli durumlar da,  nefesimize odaklanıp kendimizi sakinkestirme becerisini kazanııp şimdi de merkezimizde ve dengede kalmayı deneyimliyoruz. Nefes alışkanlığımızı yeniden kazanıyor,  kendi sorumluluğumuzu üzerimize alarak yaşamda ustalaşıyoruz. Hayat en degerli hediyen .. Kendini ve nefesini kesfetmeye hazır mısın?

ALEGRA BENARDETE Kimdir?

1970 İstanbul doğumluyum. İletişimin renklerini her alanda yakalamak adına, halka ilişkiler alanında çeşitli şirketlerde zevkle çalıştım. 2006 yılında Deeksha ve İlahi Nur enerjilerini aldım ve birçok enerji çalışmalarına katılım sağladım.

– Usui Reiki Master olarak Reiki şifa çalışmaları yapıyorum.
– Yaşam koçluğu modüllerini Yay Danışmanlık eğitmeni Yücel KOŞAL’dan,
– MERKABA eğitmimi Ron La Place ‘tan,
– Pranic Şifa eğitimimi Alan Horne’dan,
– Acutonics  (Sesle Şifa) eğitimimi Ron La Place’tan alarak, nefes ve ses şifası uygulayıcısı olarak sizlerle birlikteyim...

2007 Mayıs ayında ise Transformal Nefes® ile tanıştım. Sadece doğru nefes alarak hayatımda ne gibi farklar yaratabileceğimi deneyimledim. Kendi kişisel gelişim yolculuğumda nefes çalışmalarım bana rehber oldu . Nefes; hayatıma huzur, dinginlik ve daha çok sağlık getirdi. Daha fazla neşe ve sevgi akmaya  başladı.

– Transformational Breath Foundation (TBF) kurucusu  Dr. Judith Kravitz’den aldığım eğitimleri tamamlayarak, Transformal Nefes®Eğitmenliği yapmaktayım.

Hayat amacım; Transformal Nefesi tüm sevdiklerimle ve ihtiyacı olan herkesle paylaşmak, hayatlarında köklü değişim dönüşüm yaratmak isteyenlere yardımcı olmaktır. www.nefesliyasam.com